JUNIORtennis.cz
Tenisová škola/Tennis academy/Tennischule

                               

Naše motto:"Jenom ten to dobře pinká, kdo to pinká od malinka!"


 

Hlavní stránka O nás Aktuality  Trenéři Program Ceník Foto Video TSM Archív Partneři Reference Kontakt

Zimní kondiční soustředění Horní Bečva 03/2015
 

FOTOGALERIE: http://juniortennis.rajce.idnes.cz

Dětem jsme před odjezdem domů nabídli, že kemp o 2 dny  prodloužíme :-). Z 23 dětí bylo 22 pro a jen jedno dítko proti :-)!  Z takové příjemné zpětné vazby od samotných dětí máme velkou radost. Nebyl nikdo, kdo by nějakým způsobem kemp narušoval, naopak, všechny děti byly skvělé,  proto je a moc rádi,  pozveme na na naše další akce, které PŘIPRAVUJEME.

.Hodnocení kempu: velmi vydařená akce, sportovní program kempu zcela naplněn. Kondice, míčových her, plavání, tenisu a golfu si užily děti nadmíru :-). Byla navázána nová přátelství, dětí z Ostravy, Třinecka a Opavska. Snad jediné mínus letošního fitness kempu, večerního smutnění po rodičích bylo letos více než na minulých akcích. To hlavně proto, že průměrné věkové složení účastníků kempu bylo výrazně nižší než jiné roky, mezi 8-11 lety. Proto příště nabídneme možnost zúčastnit se kempu i rodičům menších dětí..

Neděle - 5. závěrečný den   Dopoledne míčové hry, dokončení kondičního testu. Vítězkou testu Zuzka Hejlová, druhá Alena Schwarzová, třetí Michal Olša

Sobota 7.3. - 4.den  A už zase celý den plný sportovní dřiny :-). Dopoledne pokračování kondičního testu, kondice, tenis a golf v tělocvičně, odpoledne kondiční biatlon :-). Nejlepší Zuzka Hejlová, Honza Drozd a Ela Drozdová. V podvečer děti pobavil špičkový kouzelník :-). Poté štafety a relax v bazénu. Večer písemka z tenisových a golfových znalostí. V tenise  se nejlépe vyznají Bořek Vajda a Michal Olša, v golfu Nela Kalinská, David Sokol a Honza Drozd. Závěrem večera vyhlášení nejlepších, předání odměn a cen všem účastníkům kempu.

Pátek 6.3. - 3. den Po dvou sportovně nabitých dnech je třetí den kempu koncipován jako sportovně volnější, odpočinkovější, relaxační. Dopoledne pokračování kondičních testů a míčové hry, odpoledne lehká horská tůra, bazén, relax a společenské hry. Všichni malí sportovci jsou v pátek ráno zdrávi, fit...

Čtvrtek 5.3. - 2. den  Sportovně náročný den, rozjely se kondiční testy, v tělocvičně tentokrát tenis, soft tenis, tenisové dovednosti. Dále fotbálek, florbal a míčové hry. Večerní společenský program byl zábavný, soutěžní hra Kufr a závody s autíčky :-)

Středa 4.3. - 1. den  Krom překvapení s kluzkým dojezdem k hotelu (asi všechny  nás z nížin :-), kteří už máme doma jaro,  15 cm nového sněhu zaskočilo) vše proběhlo v pohodě. Účastníci z různých koutů severní Moravy se měli možnost seznámit, dopoledne kondiční výběh, odpoledne kruhový trénink a golf v tělocvičně, v podvečer bazén. Strava chutná, ubytování spartánské ale vyhovující, krásná příroda, zázemí, okolí hotelu velmi příjemné...


02.03.2015 Hráči, kteří jedou auty s trenéry Bajgar, Skokan: Sraz ve středu buď v 8,30 Globus Ostrava-Poruba, nebo 9,00 Tesco Frýdek Místek. Dejte prosím vědět, odkud pojedete.

24.2.2015
- seznam věcí na soustředění
- číslo účtu pro platbu/doplatek: 195431336/0300
- sraz na Horní Bečvě ve středu 4.3. mezi 9,30 - 10 h, ukončení neděle 14 h

16.2.2015 Soustředění se blíží, bude skvělá parta tenistů JUNIORTENNIS.cz, golfistů ZGCK Kravaře a tenistů SK Vitality Slezsko (dívám se  na seznam, letos v sestavě žádný lumpík :-), už se na Vás těším-e! Kdo by měl problém s dopravou na kemp, dejte prosím vědět, v autech budou místa volná...

Termín: 4.3. – 8.3. 2015 
Místo:
Hotel Kahan – Horní Bečva
Cíl soustředění.:
rozvoj kondičních schopostí (síla, rychlost, vytrvalost, obratnost), plavání, rehabilitace

Cena: 2.600,- Kč

V ceně je zahrnuto: - ubytování v hotelu Kahan

  • plná penze + pitný režim

  • vstup do hotelového bazénu, sauny

  • vstup do hotelové tělocvičny

  • zkušení kvalifikovaní trenéři

  • zdravotník

  • hodnotné ceny

  • nezapomenutelné zážitky :-)


Vážení rodiče,

Naše tenisová škola připravuje pro Vaše děti již desáté zimní soustředění, které chceme zaměřit na kondiční přípravu i regeneraci. Proto Vám ( Vašim dětem ) chceme nabídnout 5 dnů plných sportu, her, soutěží, ocenění, čistého vzduchu v krásném horském prostředí. Kemp je určen nejen pro naše hráče JUNIORTENNIS.cz, ale tenisty i z jiných klubů. Zároveň letos chceme přizvat i golfisty ze Zámeckého golf. klubu Kravaře.

Toto soustředění zaměřujeme na rozvoj kondičních schopností, který je nedílnou součástí tenisové přípravy a bez které se řádný tréninkový proces neobejde. Nedílným prvkem našeho soustředění bude i rehabilitace a regenerace, která je u mladých sportovců opomíjena.

Soustředění se uskuteční v chráněné krajinné oblasti Moravskoslezských Beskyd v Horní Bečvě. Ubytování bude v hotelu Kahan, který disponuje 2, 3 a 4 lůžkovými pokoji. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením,TV a WIFI. V hotelu je dále k dispozici sauna, krytý bazén, tělocvična, fitnes a víceúčelové hřiště.

Bližší informace najdete na adrese www.hotelkahan.cz

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala, a že společně s Vašimi dětmi prožijeme SUPER SPORTOVNÍ KEMP na horách!!!

Cena soustředění bude placena ve dvou splátkách v hodnotě 1300,- Kč.

Termíny splátek: první do 15.12.2014, druhá do 20. 02. 2015

Bližší informace u trenérů : Mgr. Jiří Skiba, 604 513 574
                                           Mgr. Ivo Bajgar, 737 436 848

                                           Ing. Mirek Skokan, 602 779 800

 

 

 

 


Copyright Ing. Mirek Skokan 2013. All rights reserved