JUNIORtennis.cz
Tenisová škola/Tennis academy/Tennischule
OSTRAVA - CZECH REPUBLIC

                               

Naše motto:"Jenom ten to dobře pinká, kdo to pinká od malinka!"


               

abc
Hlavní stránka O nás Aktuality  Trenéři Program Ceník Foto Video GOLF Archív Partneři Reference Kontakt

Halové Áčko děvčat do 14 let v Rožnově - 27.12. - 30.12.2014
 Kvarteto Wojciková, Pokorná, Šebestová, Malatínská skvělé!

Rožnovské Áčko zcela ovládla děvčata,  která se dlouhodobě připravovala/připravují s námi: Viktorie Wojciková (na snímku vlevo), Barbora Pokorná (na snímku vpravo), Ivana Šebestová a Justýna Malatínská (kliknutí - archivní videa děvčat). Nakonec největší důvod k úsměvu a předsilvestrovským oslavám :-) měla Viki Wojciková, která ve velmi kvalitním finále přehrála Barču Pokornou (7:6, 6:4).

Viki Wojciková na turnaji prodala svůj velký talent, oplatila Barči 14 dní starou porážku  a vyhrála zcela zaslouženě. Barča Pokorná prokázala další výrazný výkonnostní vzestup a poráží děvčata, na které ještě před rokem - dvěma "neměla nárok". Což předvedla zejména v semifinále, výhrou nad první nasazenou Ivčou Šebestovou. Ivča, možná trochu zklamaná ze dvouhry, si spravila náladu turnajovým titulem ve čtyřhře, spolu s Viki. Čtvrtá vzadu Džasty Malatínská rovněž  zahrála výborně, bronz ze čtyřhry a čtvrtfinále dvouhry.

Blíží se halová republika 2015 (Ivča s Viki obhajují mistrovský titul ve čtyřhře), děvčata jsou ve formě, jsme zvědavi, jak holky  zahrají na vrcholu halové sezóny. A vysoký, smělý cíl pro některé z těchto děvčat na léto 2015? Prosadit se do reprezentačního výběru  na mistrovství světa v Prostějově do 14 let...

Pro zasmání z foto-archívu JUNIORTENNIS:

Viki Wojciková (2012)

Barča Pokorná (2013)

První zleva Ivča Šebestová, vpravo Karolína Plíšková (2011)

Džasty Malatínská (2014)


Copyright 2013 Ing. Mirek Skokan All rights reserved