JUNIORtennis.cz
Tenisová škola/Tennis academy/Tennischule

                               

Naše motto:"Jenom ten to dobře pinká, kdo to pinká od malinka!"


 

Hlavní stránka O nás Aktuality  Trenéři Program Ceník Foto Video GOLF Archív Partneři Reference Kontakt

     Turnaj mladších žáků 6.9. - 7.9. 2014 Start Ostrava 
Všichni naši chlapci předvedli moc pěkné výkony! 

Zajímalo nás, jak si po pestrých tenisových prázdninách, po kempech v Chorvatsku, Osoblaze, Kravařích a Nové Vsi povedou na turnajích naši chlapci. Na Startu se všichni líbili! Už první kola přinesla zajímavé duely, Filip Nováček po nezdařeném úvodu utkání porazil ve velmi kvalitním zápasu  Marka Ichnovského 6:4,6:2. Vojtovi Rajnoškovi parádně sedl revanš za nedávnou prohru s Dominikem Wojnarem a zvítězil 6:2, 6:1. Dominik i přes prohru prokázal výrazné zlepšení, jsme rádi, že se i s dalším vendryňským hráčem Vítkem Raškou bude zúčastňovat našich akcí.  Kristián Křenek postoupil po vítězných duelech nad Patrikem Homolou a Danielem Pončou až do semifinále.
Nikolas Vons s přehledem porazil v prvním kole Váchu 6:1,6:1,  líbil se i přes prohru 4:6, 5:7 s Výmolou ve druhém kole. Patrik Homola vybojoval výhru nad Spirkou 6:2, 7.5 v prvním kole, i přes nepříznivý stav 3:5 ve druhém setu. A Patrikův postup do finále čtyřhry, spolu s Danielem Pončou, paráda.

Filip Nováček svůj výrazný nárůst formy potvrdil postupem až do finále, kde podlehl F. Krotowskemu z Polska 1:6,3:6. Votěch Rajnošek si odváží cennou turnajovou výhru ve čtyřhře, ve finále spolu s Klemensem porazili další naše chlapce Homola, Ponča 6:0,7:5.

Gratulace všem ke krásným výsledkům!

Fotogalerie JUNIORTENNIS 2014

 

Finalista dvouhry Filip Nováček

Vítěz čtyřhry Vojtěch Rajnošek (spolu s Klemensem)

Kristián Křenek (při tréninku v Chorvatsku)

Nikolas Vons na síti

Patrik Homola po výhře nad Spirkou

Dominik Wojnar při zápasu prvního kola

Marek Ichnovský (při přípravě s námi na tenis/golf kempu v Kravařích)

 


Copyright Ing. Mirek Skokan 2013. All rights reserved