JUNIORtennis.cz
Tenisová škola/Tennis academy/Tennischule

                               

Naše motto:"Jenom ten to dobře pinká, kdo to pinká od malinka!"


 

Hlavní stránka O nás Aktuality  Trenéři Program Ceník Foto Video TSM Archív Partneři Reference Kontakt

Referenční odchovanci - referenční hráči - referenční akce - reference o nás

Referenční odchovanci: vychovat od prvních krůčků předního hráče žákovské kategorie je dlouhá (min. 5-ti letá), náročná práce, ve které musí perfektně fungovat trojúhelník pracovitý hráč - zapálený rodič - kvalitní trenér. Jsme rádi, že se můžeme pochlubit řadou hráčů, kteří to s naší trenérskou pomocí dosáhlai až do absolutní české špičky. Zde je pomyslný subjektivní žebříček našich TOP 5 odchovanců.

 1. Michnev Petr - mistr ČR do 12 let, do 14 let, mistr Evropy družstev do 14 let, na evropském ETA žebříčku do 14 let 3. (2003)

 2. Kozelský Michal - na českém žebříčku nejlépe 2.,  na evropském žebříčku do 14 let 3. (2005), mistr Evropy družstev (2005), semifinalista Pardubické juniorky (2009) mnohonásobný mistr ČR družstev

 3. Kilnarová Monika  halová mistryně ČR starších žaček (2013),finalistka MR ČR starších žaček (2012)

 4. Dubný Libor, dvounásobný mistr ČR ve čtyřhře (spolu s T.Josefusem), finalista mistrovství mladších žáků ve dvouhře, celkem 5 medailí z MR ČR, 1. hráč českého žebříčku (1998-1999), reprezentoval ČR v l. 1998-1999

 5. Hejlová Tereza - halová vícemistryně ČR do 18 let (2010)

Dalšími našimi odchovanci, kteří to na českém žebříčku dotáhli až k TOP TEN, jsou Martinko Jiří, Peřichová Nikola, Ševčík Marek, Matějka Filip, Ellingerová Klára.

Referenční hráči: Kvalita naší tenisové školy, skvěle fungující Tréninkové středisko mládeže přitáhly k nám  skvělých hráčů, kteří sice první krůčky neabsolvovali u nás, ale řadě z nich jsme výrazně pomohli ve výkonnostním vzestupu.

 • Dembek Michal - hráč TOP TEN evropského žebříčku (2011), 1. hráč českého žebříčku (2010)

 • Kotlárová Beáta . aktuálně 2. hráčka ČR do 14 let

 • Kos Adam - finalista MR ČR mladších žáků, 3 x reprezentoval ČR

 • Krausová Anna - na rakouském žebříčku 1. hráčka do 12 let (2010), vícenásobná mistryně Rakouska

 • Poljak David - mistr ČR do 14 let, reprezentant ČR na MS do 14 let, finalista mistovství ČR dorostu

Další přední čeští hráči, využívající kvalit naší školy, byli nebo doposud  jsou: Šebestová Ivana, Hovorka Petr, Konečný Dan, Beránek Jaroslav, Wojciková Viktorie, Hančarová Kristýna, Hejčová Dominika, Svrčina Dalibor, Horák Ondřej, Žambochová Anouchka 

Referenční akce: dělali jsme kempy doma i v zámoří, na 4 kontinentech, akce letní i zimní, souhrn všech našich akcí by byl velmi rozsáhlý. Zde jsou TOP  naše akce, z nejvydařenějších:

 • Tunisko - 2007  - se 6 reprezentanty v sestavě (Beránek, Kos, Kozelský, Hejlová, Žambochová, Lewandowska-PL), herní kvalitou a kvalitou sparingů náš nejvydařenější kemp u moře (kempy u moře jsme doposud pořádali 8 x)

 • Washington - USA - 1997 - Frýdl, Kobza, Nováček, Mietla, Suchoň, Klimíček - 6 vybraných top chlapců z Ostravy na 3-týdenním kempu v USA

 • Velké Karlovice - ČR - 2011  - letní kemp v Beskydech, 45 dětí nejen z naší tenis.školy, vzhledem k počtu dětí organizačně  náročná akce, která se vydařila skvěle (letní kempy jsme pořádali již 12 x)

 • Staré Hamry-  Grúň - 2012 - zimní kemp v Beskydech, kondiční příprava, výuka lyžování a k tomu spousta zábavy (zimní kempy jsme pořádali již 8 x)

 • sestavení a vedení týmu mladších žáků Start Ostrava - 2007 - tým se probojoval až na MR ČR (Hovorka, Fusík, Dembek, Matějka, Hejlová, Novotná)

 Reference o nás:

 • Mgr. Lenka Boturová - ředtielka společnosti SK Vitality Slezsko

 • Ing. Ivo Šilhánek - šéftrenér mládeže v Národním tenisovém centru Prostějov

 • Lee Sutor - USPTA 1st licence coach - New Jersey

 • Mgr. Jana Strnisková - manažerka ČTS

 

 

 

 

 

 

 


Copyright Ing. Mirek Skokan 2013. All rights reserved